Arduino 101 workshop pro děti a jejich rodiče

Jste nadšeni z nejrůznějších elektronických hraček? Stavíte rádi stavebnice? Víte, jaký je rozdíl mezi pojmy "LED" a "led"? A tušíte, že programování není označení pro přepínání programů na televizi? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás úvodní kurz Arduino.

Teploměr ve skleníku, senzor vzdálenosti, či sledovač vašeho kola ... na všechno toto existují nějaká hotová zařízení, která můžete nějak "přiohnout" - nebo si můžete postavit vlastní. Nejspíš to nebude lepší, levnější ani hezčí než to, co seženete v obchodě, ale postavíte si to sami, přesně na míru, a něco se přitom naučíte! Spoustu takových věcí, a ještě mnohem víc, si postavíte s Arduinem. Stačí jen vědět, jak na to! Přijďte na workshop, kde vám půjčíme Arduino a ukážeme, jak na to.

Určeno speciálně pro děti (ideálně na 2. stupni ZŠ) a jejich rodiče. Práce bude probíhat ve společných "rodinných" dvojicích či skupinkách.

Pro samotné rodiče je určen kurz Arduino 101 pro dospělé.

Do registračního formuláře vyplňte prosím pouze údaje jednoho účastníka. Poté vás budeme kontaktovat, abychom si upřesnili i počet dětí.

Workshopem vás provedou lektoři Štěpán Bechynský a Martin Malý.

Rozvrh

Datum Čas Místo Lektor Volná místa Cena s DPH Přihlásit